امکان خرید مستقیم از طریق چت در واتس اپ

در بیانیه شرکت در مورد جزئیات این قابلیت توضیحاتی ارائه شده و در ویدیوی تبلیغاتی نیز چگونگی فرآیند کار به نمایش گذاشته شده است. در ویدیو تبلیغاتی نشان می‌دهد که چگونه می‌توان از طریق پیام رسان واتساپ به صورت مستقیم خرید کرد.

فرآیند کار بدین شکل است که خریدار به ادمین فروشگاه مربوطه در واتساپ پیام می‌دهد و صاحب آن کسب و کار در پاسخ، کاتالوگ محصول را برای وی ارسال می‌کند. خریدار می‌تواند از لیست محصولات، کالای مورد نظر خود را به سبد خرید اضافه کرده و هزینه آن را نیز پرداخت کند.

رونمایی شرکت Caviar از آیفون ۱۲ پرو لوکس

واتساپ پیشتر گزینه کاتالوگ را به اپلیکیشن خود اضافه کرده بود که محدودیت‌هایی داشت. در نسخه بروزرسانی شده جدید، محدودیت‌های قبلی برداشته می‌شود.

گوشی‌های وان پلاس نورد N10 و N100

این شبکه اجتماعی در تلاش است تا قابلیت‌های خرید درون برنامه‌ای را توسعه دهد. اخیرا سرویس «فروشگاه‌های فیسبوک« (Facebook Shops) راه اندازی شده تا صاحبان کسب و کار بتوانند کاتالوگ محصولات خود را ایجاد کرده و به کار خود از طریق فیسبوک و اینستاگرام ادامه دهند. به نظر می‌رسد که این شرکت قصد دارد قابلیت‌های مشابه را در واتساپ نیز ادغام کند.

بررسی کالا

اوایل ساری جاری، فیسبوک، قابلیت «فیسبوک پی» (Facebook Pay) را در برزیل آزمایش کرد ولی مجبور شد به دلیل مشکلاتی که با بانک مرکزی برزیل داشت، برنامه را متوقف کند. فیس بوک اعلام کرده است که قصد دارد در آینده نزدیک امکان خرید از طریق چت واتساپ را دراختیار همه کاربران این شبکه اجتماعی قرار دهد. به علاوه، به نظر می‌رسد قرار است تراکنش‌های مالی در واتساپ از همین طریق انجام شود.

اخبار

دیدگاهتان را بنویسید